Сенцова запросили до Європарламенту для вручення премії Сахарова

Сенцов Об этом сообщает rossiarusskie.in.ua со ссылкой на СМИ.

Європейський парламент привітав українського режисера Олега Сенцова та інших полонених зі звільненням із російських в’язниць. Окрім того, президент Європарламенту Давид-Марія Сассоли заявив, що хоче особисто вручити йому премію Сахарова.

Олег Сенцов, разом з іншими політв’язнями та моряками, повернувся до України в суботу, 7 вересня, – в межах обміну полоненими з Росією Обмін полоненими відбувся: все, що про це відомо . РФ передали теж 35 утримуваних в Україні осіб.

"Ми вітаємо звільнення лауреата Сахарова Олега Сенцова та його українських друзів з російських в’язниць. Ми з нетерпінням чекаємо пана Сенцова в Європарламенті, щоб особисто відзначити його", – йдеться у повідомленні Європарламенту.

We welcome the release of #Sakharov Laureate Oleg Sentsov and his fellow Ukrainian detainees from Russian prisons. We are looking forward to receiving and celebrating Mr Sentsov personally in the @Europarl_EN at his earliest convenience. #FreeSentsov pic.twitter.com/ETelzr5QIm

— EPP Group (@EPPGroup) 7 сентября 2019 г.

З висловленням радості від повернення Сенцова звернувся і президент Європаламенту Давид-Марія Сассоли. "З полегшенням і глибокою радістю я дізнався сьогодні про звільнення українського режисера Олега Сенцова. Він гідно протистояв несправедливості і захищав демократію і права людини. Я з нетерпінням чекаю можливості вручити йому парламентську премію Сахарова найближчим часом", – заявив він.

It is with relief and profound joy that I learnt today of the release of Ukrainian filmmaker Oleg Sentsov. He resisted injustice with dignity and stood up for democracy and human rights. I look forward to being able to hand him Parliament’s #SakharovPrize in person soon pic.twitter.com/riy7EruWI3

— David Sassoli (@EP_President) 7 сентября 2019 г.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1567992818-sentsova-zaprosili-do-evroparlamentu-dlya-vruchennya-premiyi.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя