У жовтні Житомир стане столицею Всесвітнього тижня космосу

У жовтні Житомир стане столицею Всесвітнього тижня космосу

Саме у Житомирі відбудеться найкосмічніша подія року – Всесвітній тиждень космосу в Україні. Об этом сообщает mediavektor.in.ua со ссылкой на СМИ.

З 4 до 12 жовтня в обласному центрі пройде низка заходів на космічну тематику: лекції, зустрічі, презентації, концерти, шоу, майстер-класи, — інформує пресслужба ОДА. Головна подія в рамках тижня космосу – зустріч із американською астронавткою Гайдемарі Стефанишин-Пайпер.


Якщо ви цікавитесь всім космічним, або просто полюбляєте спостерігати за зірками в нічному небі, обов’язково завітайте на Всесвітній тиждень космосу до музею космонавтики ім. С.П. Корольова.


У музеї розповідають, що вже почали підготовку до наймасштабнішої космічної події року в Україні. У рамках Всесвітнього тижня космосу проведуть цікаві лекції, зустрічі, презентації, концерти, шоу, майстер-класи. Про будь-яку космічну подію можна розповісти з поширенням у понад 80 країнах світу, зареєструвавши її на сайті.


Всесвітній тиждень космосу пройде під темою: «Місяць: ворота до зірок».


Крім того, 12 жовтня у Музеї космонавтики ім. С.П. Корольова відбудетьсязустріч із американською астронавткою, українкою за походженням Гайдемарі Стефанишин-Пайпер (Heidemarie Stefanyshyn-Piper).


Гайдемарі Стефанишин-Пайпер – одна з найуспішніших жінок-астронавток NASA. На її рахунку 2 космічних польоти загальною тривалістю 27 діб і 5 виходів у відкритий космос.


Довідково. Національним координатором Всесвітнього тижня космосу в Україні є Музей космонавтики ім. С.П. Корольова Житомирської обласної ради.


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/u-zhovtni-zhitomir-stane-stolitseyu-vsesvitnogo-tizhnya-kosmosu-10939089.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя